• Tel: (0224) 250 00 56
  • Email: [email protected]
  • Adres: Koğukçınar Mahallesi 1.Güven Sok. No.22 Osmangazi BURSA

Hakkımızda

Bursa Patlatma Taş


Bursa Patlatma Taş olarak, öncelikli prensibimiz sorunlara odaklanarak, kaynağı belirlemek, çözüm için gereken tüm ayrıntıları belirlemek,detayları uzman ve tecrübeli ekibimizle gözden geçirerek, çözüme odaklı bir çalışmaya başlarız. Yapılan her işin, getirilen her çözümün sadece yapımı sırasında değil sonrasında da destek vermekteyiz.

Her tür yapı, tadilat ve dekorasyon çözümlerinde sizlerle olan Bursa Patlatma Taş olarak, uzun yıllardır inşaat sektöründe yer almış ve konusunda uzman ekibimiz ile kalitesinden ödün vermeden, her iş sonrasında sizlerden memnun olarak ayrılma prensibini benimseyerek; siz müşterilerimiz ile sadece satışta değil her zaman dost kalabilmek istiyoruz.

Müşterilerinden gelecek talepler doğrultusunda,hem müşterilerinin zevk ve tercihlerini dikkate alarak, hem de kendi teknik bilgi birikimlerini ortaya koyarak bilgi paylaşımına dayalı modern taahhüt ve tadilat hizmetlerini uygulamak , taahhüt ettiği işleri zamanında ve profesyonelce yapmanın mutluluğunu yaşamak ve yaşatmaktır.

Müşterinin sürekli değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, daima yenilikçi ve fark yaratan özgür seçim olanakları sunuyoruz. Her türlü ürün ve hizmetin iyileştirilmeye yatkın olduğuna inanarak, daha işlevsel, daha estetik ve uygulanması daha kolay sistemler geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Misyonumuz

Dürüst, güvenilir, gelişen teknolojiye uyumlu, standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmektir.
İnşaatçılığın temelini oluşturan organizasyon, bilgi akışı, sürat ve güvenlik, Bursa Patlatma Taşın esas aldığı temel kavramlardır.
Hedefimiz sektöründe en üstte yer alarak bir marka olmaktır.

Vizyonumuz

Dünyadaki değişime ve gelişime paralel olarak yaptığımız işlerde görselliği ve işlevselliği harmanlayıp elde ettiğimiz tasarım ve uygulama bilgisi ile uzman olduğumuz tüm alanlarda en iyi olmak.

misyon

Sizin Söyledikleriniz